Zákaznický servis  Po - Pá, 10 - 16 h

Pro všechny, kteří chtějí tvořit a hledají inspiraci, nápady a návody kreativních projektů!

Otevřete dveře nekonečné inspiraci!

TVOŘENÍ s láskou vám přinese nejen inspiraci, návody a šablony, ale především zábavu a uvolnění, které potřebujete. 

Dopřejte si radost a potěšení z každého kreativního projektu!

TVOŘÍME s láskou - váš nový průvodce světem tvoření

1. Originální nápady  

Každé vydání přináší svěží vlnu originálních nápadů, které jsou pečlivě vybírány a adaptovány pro různé příležitosti a roční období. Naše projekty vám umožní setkat se s aktuálními trendy a novými postupy.

2. Rozvoj dovedností 

Každý projekt je navržen tak, abyste prostřednictvím práce na něm rozvíjeli svoje kreativní dovednosti. Vyzkoušejte nové techniky a přístupy, které obohatí vaše tvoření.

3. Kompletně připravené projekty s průvodcem  

Kompletně připravené projekty s průvodcem: Každý projekt obsahuje podrobný seznam doporučených materiálů, které jsme pro vás pečlivě vybrali a testovali. Už žádné zbytečné výdaje na nevhodné materiály!


4. Hodnocení náročnosti projektu 

Abychom zaručili správnou volbu projektu pro vaši úroveň dovedností nebo časové možnosti, každý návod obsahuje ohodnocení jeho náročnosti. Takto můžete bez obav vybírat podle své aktuální nálady a zkušeností. 

5. Detailní průvodci postupem

Každý krok vašeho projektu je detailně popsán a doplněn postupovými fotografiemi, které vás povedou od začátku do konce. Tuto srozumitelnost garantuje naše redakce. 

6. Garance ověřeného postupu 

Slibujeme, že každý projekt byl důkladně otestován našimi kreativci, aby vám byla zaručena spokojenost s kreativním výsledkem. 


7. Nekonečná inspirace

Nechte se unášet inspirativními články a objevujte nové horizonty nejen v oblasti tvoření. 

8. Typy a pozvánky

Budete první, kdo se dozví o nejnovějších trendech v oblasti kreativním tvoření. Nejen to, pošleme vám také pozvánky na výstavy, workshopy, kurzy a speciální akce. 

Dopřejte si radost a potěšení z každého kreativního projektu!

Ukázka z aktuální vydání

Staňte se sochaři a vytvořte si ozdobu do květináče v podobě žížaláků.

100% garance spokojenosti a nákupu bez rizika

Nemusíte dělat finální rozhodnutí hned teď, stačí jen dnes dokončit a zaplatit objednávku a poté máte od doručení prvního vydání 14 dní na vyzkoušenou. Jednoduše si vše vyzkoušíte a osaháte.  Teprve až pak můžete udělat konečné rozhodnutí.

100% garance za doručení

Ať se při doručování stane cokoliv, nemusíte si s tím lámat hlavu. O vše se postaráme my a na naše náklady sjednáme nápravu.


5 let na trhu, 130 000 výtisků ročně

Již pátým rokem úspěšně vydáváme časopis TVOŘÍME s láskou v Česku a na Slovensku. Více jak 25000 pravidelných čtenářů si s námi užívá radost a zábavu z tvoření. Děkujeme za toto úžasné ocenění. 

Co o nás říkají naši zákazníci na sociálních sítích?

Co by vás mohlo zajímat

Jak často časopis vychází?

Časopis TVOŘÍME s láskou vychází čtyřikrát do roka podle ročních období. Aktuální harmonogram pro rok 2024 je zde: č. 2-4/24 - jarní vydání (24.1.), č. 5-7/23 - letní vydání (30.4.), č. 8-10/24 - podzimní vydání (30.7.), č. 11-1/24-25 - zimní vydání (29.10.). Pro rok 2025 bude zveřejněn v prosinci. 

Jak mi ho doručíte?

ˇˇČasopis je zasílán předplatitelům tiskovou zásilkou. O každém odeslání vám zašleme informační e-mail, aby jste o doručování věděl/a. 

Mohu změnit adresu pro doručení?

Samozřejmě, kdykoliv budete potřebovat, stačí kontaktovat náš zákaznický servis. 

Mohu časopis darovat jako dárek?

Samozřejmě, stačí pouze vyplnit obdarovanou osobu v nákupním košíku v části "jiná adresa doručení".

Obnovuje se předplatné automaticky?

Předplatné se neobnovuje automaticky. Je vždy na rok. S posledním vydáním vám zašleme možnost prodloužení předplatného. Je zcela na vás jak se rozhodnete.

Budu-li mít problém třeba s doručením nebo platnou. Jak mám postupovat? 

Kontaktujte náš zákaznický servis, který vyřeší všechny požadavky rychle a spolehlivě za vás. Aktuální kontakty jsou uvedeny vždy na stránkách. 

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost! 

Získejte slevu již na první nákup a doručení zdarma.