Kurz tvoření - Originální         lapač snů

s Honzou Diblíčkem

Ukázky lapače. Na místě si vyberete podle nálady :-)

Co s sebou:

Každý účastník si na kurz přinese korálky dle své oblíbené barevné kombinace. Korálků si přineste cca 50-60 ks. Důležité je, aby měly otvor (cca 1,5 mm) a dal se jimi provléknout povoskovaný provázek, kterým budeme vyplétat celý lapač snů.

Kde Vás to naučíme:

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Termíny a cena kurzu:


Délka kurzu: 4 hodiny ve skupině max. 12 lidí

Aktuální termíny:

1. 2. 2020

Začátek a konec kurzu: od 14:00 - 18:00 h.

Cena kurzu: 1290 Kč/osoba

Platba kurzu: na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet

Objednání kurzu: vyplněním níže objednávky nebo elektronicky na e-mail kurzy@casopistvorime.cz

Přesunutí kurzu: u uhrazeného kurzu umožňujeme jedno přesunutí termínu kurzu, nutné sdělit min. 3 pracovní dny před kurzem

Kurz je vhodný i pro děti od 10 let v doprovodu dospělé osoby.

Poznámka: kurz bude otevřen při počtu min. 5 osob.

Popis kurzu:

Přijďte si odpočinout na kurz plný tvoření a snění a užít si tak příjemný den v prostředí prima lidí. Nejen, že si kurz užijete, ale také načerpáte spoustu zajímavé inspirace.

Co Vás naučíme:

Na kurzu se naučíte, jak si vyplést vlastní lapač snů dle své představy a fantazie. Nejen, že si odnesete krásný lapač snů, ale také mnoho informací o tom, jaké použít barvy, aby lapač snů fungoval a vám se tak zdály ty nejkrásnější sny. Prozradíme vám i krátkou legendu pojící se s výrobou lapače snů, která vznikla v indiánském kmeni.

Honza Diblíček
Honza Diblíček

Objednejte si kurz:

Po odesláním objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura s platbou převodem.